Kontakt | Siin & Sääl

Kontakt

Rait

Rait juhib Siin & Sääli toitlustussuunda. Kui soovid tellida toitlustust või anda tagasisidet kohviku menüüle, siis võta temaga ühendust: rait@siinjasaal.ee

Abhani

Abhani õpetab eestlastele erinevaid tantse, alates nepali traditsioonilistest tantsudest ja lõpetades Bollywoodi tantsuga. „Bollywoodi tants muudab su elu – luban, et hakkad oma elu rohkem armastama!“ ütleb Abhani, kes on muuhulgas ka litsentseeritud zumbaõpetaja.

Celal

Türgist pärit Celal on Siin & Sääl projektiassistent, kes aitab võõrustada meie kliente ning kellega saab suhelda meie ruumides tegutsevas kohvikus.

Damilola

Afrobeat tantsu töötube teinud õpetaja Damilola on kirglik tantsija, kes naudib ka tantsu õpetamist: "Nii saan ma tutvustada oma kultuuri ja näidata läbi tantsu armastust ja õnnetunnet. Ja loomulikult aitab keha liikumine muusikas ja rütmis luua parema kontakti iseendaga.

Shereen

Kogenud õpetaja Shereen on õpetanud araabia keelt nii Süürias, aga ka Euroopas. Ta on töötanud nii laste kui ka täiskasvanutega ning õpetanud keelt kõige erinevamatest rahvustest inimestele. Shereen on ka suurepärane kokk ja pakub araabia köögi toitlustusteenust.

Sibel

Türgist pärit Sibel on Siin & Sääl kokk, kes valmistab toitu nii meie ruumides tegutseva kohviku jaoks kui pakub ka cateringi.