Kleit "NOURI" Pruun | Siin & Sääl

Kleit "NOURI" Pruun

Tikitud V-kaelusega pruunist puuvillasest vuaalist (õhuke ja kerge kangas) kleit. Kleidi kaelust kaunistab keerukas ja mitmevärviline tikand. Üks suurus, sobib nii naistele kui meestele.

Kõiki Master Peace tooteid saab eelneval kokkuleppel Tallinnas (Liivalaia 28) selga proovida. Palun võta ühendust info@siinjasaal.ee, et aeg kokku leppida!

* * *

The Master Peace - rahusõnum läbi meisterliku käsitöö

Kõik Master Peace tooted on valmistatud käsitööna Liibanoni Bekaa orus elavate Süüriast põgenenud inimeste poolt. Rõivad ühendavad endas kaasaegseid elemente, ajatut elegantsi ja nende loojate lugusid elust endast. Siin & Sääl e-poes pakume laia valikut Süüria pagulaste poolt kootud, tikitud ja heegeldatud tooteid otse Liibanonist.

Master Peace bränd loodi Sawa for Development & Aid ja Eesti Pagulasabi koostöös 2018. aastal. Luues kõrge kvaliteediga moekollektsioone ning puidust tehtud tooteid, tagavad osalejad endale väärika ja jätkusuutliku sissetuleku. Master Peace brändi loomist on toetanud Eesti välisministeerium humanitaarabi vahenditest. Toodete müügitulu aitab toetada Master Peace'i meeskonda ja laiemalt Liibanonis elavad Süüria pagulasi.