Hõbepross, mille sügavsinine emailplaat on kaunistatud keerukate detailidega.
Käsitöö, Ana Chkareuli (Gruusia).
2008. aasta sõda rikkus Ana elus kõik, mille kallal ta oli Akhalgoris töötanud. Toona 33-aastane naine pidi maha jätma paiga, kus ta oli saanud hariduse, loonud pere ja kogunud hulgaliselt mälestusi. Kolme lapse emana polnud tal aga paanikaks aega. Ehkki kohanemine Tserovani sisepõgenike asulas oli keeruline, muutsid ümbritsevad tuttavad näod olukorra talutavaks.
Tserovanis pühendas Ana kogu oma aja perekonna ja vastsündinu eest hoolitsemisele, kes tuli ilmale vahetult pärast asumisse saabumist. Kui lapsed suuremaks kasvasid, soovis Ana tööturule naasta. See osutus aga keeruliseks. Tööd otsides leidis Ana Ikorta sotsiaalse ettevõtte, mis oli äsja käima lükatud ning millest sai tema teine kodu ja pere. Ana on nüüdseks töötanud Ikortas kaks aastat.
Sotsiaalse ettevõtte Ikorta asutas 2012. aastal mittetulundusühing Parema Tuleviku nimel. Organisatsioon tegutseb Tserovani IRL -is. 2008 aasta Vene-Gruusia sõja tõttu on Gruusias siiani sadu riigisiseselt ümberasustatud inimesi. Enamik neist elab Tserovanis. Ikorta pakub Tserovani asulas elavatele isukutele eneseteostust ja töövõimalusi. Ettevõtte valmistab Gruusia traditsioonilisi emailiga kaunistatud käsitööesemeid. Müügist saadud tulu suunatakse asula noorte ja naise arengu toetamisse.