Siin ja Sääl Kinkekarp (Kohv) | Siin & Sääl

Siin ja Sääl Kinkekarp (Kohv)

Siin & Sääl omatoodete kinkekomplekt

Ale! 

Pakend sisaldab:

Acuka kaste -  Kergelt vürtsikas Acuka kaste mis on valmistatud meie Türgi koka Şule retsepti järgi. 235 ml. Koostisosad: tomat, paprika, tšillipipar, küüslauk, külmpressitud oliiviõli, õunaäädikas, petersell, sool, suhkur. 

Türgipärased soolased küpsised "Tuzlu Kurabiye". 300g. Traditsioonilised soolased türgi küpsised, mida sobib pakkuda nii oodatud kui ootamatutele külalistele, nii tee kui ka kovhi kõrvale. Koostisosad: nisujahu; margariin; sool; suhkur; äädikas; küpsetuspulber; seesemi seemneid; harilik köömen. Parim enne: 02.02.2023 

Süüriapärane seesamiküpsis "Barazik". 250g. Barazik on traditsiooniline süüriapärane küpsis. Suussulav, röstitud seesamiseemnetega kaetud maius sobib hästi krõbistamiseks kohvi ja tee kõrvale.Koostisosad: nisujahu; rafineeritud taimne rasv; sool, vanilliekstrakt; pistaatsiapähklid; suhkur; seesamiseemned; suhkrusiirup. Parim enne: 02.08.2023

Araabiapärane šokolaadikohv "Mitra unenägu", 100g. Araabiapärane kohv tumeda šokolaadi lisandiga. Mütoloogiast tuntud Mithra sünnib keset pimedust 25. detsembril. Päikesejumalana tähistab tema sünd uue aastaringi algust nagu meie jõulud. 100g toodet sisaldab: kohviuba, keskmine röst 63g; lahustuv kohv 2g; tume šokolaad 35g. Hoida kuivas ja jahedas kohas.

Araabiapärane kohv "Pärsia oravad", 100g. Araabiapärane kohv sarapuupähklilisandiga annab aimu pärsia ja süüria talvistest pühadest. Pähklid toidus ja jookides on märk jõukusest ja lugupidamisest nende vastu, kellele seda rikkust pakutakse. 100g toodet sisaldab: kohviuba, keskmine röst 73g, lahustuv kohv 2g, röstitud sarapuupähklid 25g. Hoida kuivas ja jahedas kohas.