Eksootiline olemine Sinu tiimile! | Siin & Sääl

Eksootiline olemine Sinu tiimile!

 

Siin & Sääl pakub hubast keskkonda ning mõnusat olemist erinevateks meeskonnasündmusteks. Erinevaid tegevusi viivad läbi alati naeratavad Kamar ja Shorok Süüriast, Celal, Sibel ja Ayse Türgist või Damilola Nigeeriast.

Katame teile laua idamaiste rahvusroogadega. Hõrgutisi valmistavad teile Siin & Sääl kokad, Venezuelast pärit Milagro või Türgist pärit Sibel. Õhtu sisaldab ka põgusat ning mõnusat jutuajamist vastavast kultuurist, traditsioonidest, kommetest ja tavadest.

Soovi korral on võimalik koos Siin & Sääl kokkadega läbida väikene kokanduskursus ning üheskoos midagi maitsvat valmistada ja see ka loomulikult ära süüa. Või läbida hoopiski araabia keele töötuba ning õppida oma nime araabia keeles kirjutama. Võimalik on korraldada ka hennamaalingute tegemine või saada puusad nõksuma, olgu selleks Araabia tants, Türgi tants, Aafrika tants või Nepaali tants!

Anna meile oma huvist märku ning paneme üheskoos kokku meeldejääva ning sobiva koosviibimise Sinu tiimile. 

Siin & Sääl kogukonnakeskuse pakutavate tegevuste formaat on ca 3-4h. Sündmuse kogupikkus ja hind sõltub kliendi soovidest. Olenevalt tegevuste sisust oleme valmis vastu võtma kuni 25 inimest.

Küsi hinnapakkumist info@siinjasaal.ee