Telli toit | Siin & Sääl

Telli toit

Juuni kolmas nädal leiab meid Süüriast koos Shereeniga! Tavapäraseid mõnusaid roogasid nagu kibehh ja falafelid. Sekka tavapärasemaid salateid, kana ja riisi. 
Juuni kolmas nädal on ühtlasi meie viimane töönädal enne puhkust juulikuus. 

Kuni augustikuuni saate ometi meilt tellida erinevate rahvaste toite oma kodustele koosiiibimistele või teistele väiksematele koosviibmimistele. 

Ja muide: toitu saab nüüdsest tellida ka samaks päevaks Haarake nädalas korra või paar oma lõunatoit kaasa meite juurest!

Siin & Sääl kogukonnaköök pakub kaasahaaramiseks ja kojutellimiseks mõnusaid koduseid lõunaid. Lõunapakkumised valmivad meie pagulas- ja rändetaustaga kokkade käe all kolmel päeval nädalas teisipäevast neljapäevani. Meie toit valmib zero-waste põhimõttel värskeimast kraamist ja moel, nagu seda meie kokkade koduriikides tehtud on.

Oma tellimuse saad meile saata siinsamas lehel teisipäevakskolmapäevaks ja neljapäevaks, esitades oma tellimuse hiljemalt kella 23:59 eelmisel päeval. Toidu saad kätte meie köögist Liivalaia 28 vahemikus 12:00-15:00. Lisatasu eest toome toidu Tallinna Kesklinna, Kristiine, Mustamäe, Pirita ja Lasnamäe piires sulle koduukseni või kontorisse vahemikus 12:00-16:00! NB! tellides 5 või rohkem portsjonit on kohaletoimetamine tasuta!