Telli toit | Siin & Sääl

Telli toit

Sel nädalal on Siin & Sääl köögis kokkamas imeline Shereen Süüriast. Iga päev on menüüs kaks erinevat rooga ning mõnusa kõhutä​​ie leiavad meilt ka taimetoitlased! Magustoiduks on Shereen seekord valimstanud kunafa mis viib lausa keele alla!

Astuge ligi - toitu võib nautida meie juures kohapeal ning soovi korral võite seda ka koju ja kaasa tellida. 

 

Siin & Sääl kogukonnaköök pakub kohapeal söömiseks või kaasahaaramiseks ja kojutellimiseks maitsvaid lõunasööke. Lõunapakkumised valmivad meie pagulas- ja rändetaustaga kokkade käe all kolmel päeval nädalas teisipäevast neljapäevani. Meie toit valmib zero-waste põhimõttel värskeimast kraamist ja moel, nagu seda meie kokkade koduriikides tehtud on.

Oma tellimuse saad meile saata siinsamas lehel teisipäevakskolmapäevaks ja neljapäevaks. Toidu saad kätte meie köögist Liivalaia 28 vahemikus 12:00-15:00. Lisatasu eest toome toidu Tallinna Kesklinna, Kristiine, Mustamäe, Pirita ja Lasnamäe piires sulle koduukseni või kontorisse vahemikus 12:00-16:00! NB! tellides 5 või rohkem portsjonit on kohaletoimetamine tasuta!

Vegan -
Vegetaarne / lihavaba -
Gluteenivaba -

Esita tellimus

Neljapäev, 16.09.2021

Kunafa   x 2,50 EUR
Kataifi tainas, pistaatsiapähkel
0,00 EUR

Makseinfo

Kupong:
Hind kokku:0,00 EUR
Nimi:
E-post:
Telefon:
Palun vali makseviis
Kui soovid maksta krediitkaardiga, siis palun vali PayPal
Minnes edasi maksmise juurde, nõustud meie kasutustingimustega. Pärast maksmist saadetakse ülal sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnituskiri.