Telli toit | Siin & Sääl

Telli toit

Jaanuarikuu eelviimase nädala hoiavad meie kööki ja teie kõhtusid Türgist pärit Celal ja Sibel. Plaanis on mõnusad soojad road, mis hoiavad eemal talvepakase. Lisaks võite haarata juurde küpsiseid või tee- ja kohvisegusid Siin&Sääl e-poest!

Siin&Sääl kogukonnaköök pakub kaasahaaramiseks ja kojutellimiseks mõnusaid koduseid lõunaid. Lõunapakkumised valmivad meie pagulas- ja rändetaustaga kokkade käe all kolmel päeval nädalas teisipäevast neljapäevani. Meie toit valmib zero-waste põhimõttel värskeimast kraamist ja moel, nagu seda meie kokkade koduriikides tehtud on.

Oma tellimuse saad meile saata siinsamas lehel teisipäevakskolmapäevaks ja neljapäevaks, esitades oma tellimuse hiljemalt kella 19:00 eelmisel päeval. Toidu saad kätte meie köögist Liivalaia 28 vahemikus 11:30-15:00. Lisatasu eest toome toidu Tallinna piires sulle koduukseni või kontorisse vahemikus 12:00-16:00! NB! tellides 5 või rohkem portsjonit on kohaletoimetamine tasuta!

Vegan -
Vegetaarne / lihavaba -
Gluteenivaba -

Esita tellimus

Neljapäev, 21.01.2021

Tava (türgipärane hautis kanaliha, seente ja mozarellaga 260g)   x 5,10 EUR
kanaliha, tomat, punane pipar, sibul, mozarella,
Fasulye (türgipärane hautis roheliste ubade, tomati ja riisiga)   x 4,50 EUR
aedoad, tomat, riis, oliiviõli, tomatipasta, sibul, küüslauk
Baklava (maius filotaigna ja pähklitega)   x 2,50 EUR
filo, taimerasv, suhkur, pistaatsiapähklid
0,00 EUR

Makseinfo

Kupong:
Hind kokku:0,00 EUR
Nimi:
E-post:
Telefon:
Palun vali makseviis
Kui soovid maksta krediitkaardiga, siis palun vali PayPal
Minnes edasi maksmise juurde, nõustud meie kasutustingimustega. Pärast maksmist saadetakse ülal sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnituskiri.